KONST / Litografier / Färglitografi 17223293

nr 1722 3293

Håkan Berg

(f. 1958), Sverige

Komposition. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm

Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:25:24

4/9 08:53:53 1      100 kr
6/9 20:27:20 2      Vinnande bud

Håkan Berg

Läs mer om Håkan Berg